Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Wizzair

Wizzair jest linią lotniczą oficjalnie uruchamiającą swoje usługi we wrześniu 2003 roku. Z węgierskiego pochodzenia ma hub na lotnisku w Belgradzie i czternaście innych baz na różnych lotniskach w Europie, w tym na Międzynarodowym Lotnisku Kijowskim.

Dzięki temu operatorowi każde opóźnienie może zmienić się w kompensację. Zawieszone loty również uprawniają do odszkodowania. Jednakże, aby dochodzić swoich praw, ofiara potrzebuje doświadczonej osoby, aby ją prowadzić i prowadzić go w swojej procedurze składania skarg.

Prawnicy gotowi do walki, by cię bronić

Kancelarie prawne zostały ustanowione w jednym celu, jakim jest obrona praw ofiar. Tysiące opóźnionych i nadmiernie zaksięgowanych pasażerów angażuje się w te startupy, dając im zielone światło, aby ich bronić i zapewnić im najlepsze rozwiązania, aby uzyskać odszkodowanie.

Aby móc rozpocząć proces dochodzenia swoich praw, eksperci prawni muszą dysponować jedynie danymi kontaktowymi podróżnych dotkniętych szkodą, aby móc przynajmniej poinformować ich o kwalifikowalności lub zakazie ubiegania się o odszkodowanie.

Ile może zapłacić mu odszkodowanie?

Jest to obliczane na podstawie odległości kilometrowej lotu:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Późny lot

Twój lot został opóźniony? To wystarczy, aby spowodować niezadowolenie i ciebie i wszystkich pasażerów towarzyszących Ci samolotem.

Czy firma stoi awarie techniczne lub cierpiała strajk załogi na pokładzie ... jako pasażer, nie martw się o tym, co dzieje się z przewoźnika Wizzair, ale do podróży i twoi święta, które mogą zostać spartaczone z powodu spóźnionego przyjazdu do miejsca docelowego.

W każdym razie, firma transport lotniczy nie jest dozwolone sformalizować opóźnienie że wyjątkowe okoliczności będzie na lotnisku w dniu lotu, takie jak zła pogoda lub strajku kontrolerów ruchu lotniczego, ...

Lot ulegający anulowaniu

Jeśli są świadomi o odwołaniu lotu mniej niż dwa tygodnie przed wami zatem prawo do 250 euro odszkodowania podróży na trasie podróży mniejszej niż 1500km. Wysokość Twojej rekompensaty staje się coraz bardziej interesująca podczas podróży liniami długodystansowymi.

Rekompensata ta nie jest związana z czego są uprawnieni do lotniska w przypadku zagrożenia spowodowanego przez przewoźnika, odwołanego lotu (zmiany trasy lotu do innego + wyżywienie + miejscu zakwaterowania).

Overbooking

W celu zapewnienia wysokiego współczynnika wypełnienia każdego z lotów, linie lotnicze mogą posiadać zbyt wysokie lub zbyt wysokie rezerwy na bilety dodatkowe, których łączna liczba przekracza liczbę miejsc dostępnych w kabinach.

Leczenie i pomoc, które otrzymujesz na lotnisku, nie mają nic wspólnego z Twoimi prawami wynikającymi z Artykułu 12 Rozporządzenia Europejskiego. Masz prawo do odszkodowania w wysokości kilkuset euro. W rzeczywistości odległość, którą pokonuje twój samolot, może określać kwotę, którą możesz otrzymać.

Utracono polaczenie

W przypadku przewoźnika lotniczego kilka sytuacji może prowadzić do rekompensaty finansowej. Wśród jego sytuacji są nieudane mecze.

Odpowiednie loty są również objęte rekompensatą finansową. Ze względu na spóźniony przyjazd wielu pasażerów nie korzysta z międzylądowania, dlatego zmuszeni są do pozostania na lotnisku przez kilka godzin, zanim zostaną przekierowani do innego połączenia.

W przypadku utraty połączenia z Wizzair, roszczenie o odszkodowanie staje się możliwe po spóźnieniu się o trzy godziny na lotnisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *