Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w WestJet

WestJet, kanadyjska linia lotnicza specjalizująca się w tanich połączeniach lotniczych. Dysponując flotą 170 samolotów, w większości dostarczanych przez Boeing, amerykańska firma obsługuje sieć 103 lotnisk.

Tylko regularne loty rozpoczynające się z europejskich portów lotniczych, kumulujące opóźnienia w dniu przyjazdu, które muszą zostać naprawione zgodnie z przepisami ustawy nr 261/2004, związane z konsumpcją w UE.

Skontaktuj się z prawnikiem z dystansu? Stało się to możliwe!

Ofiara urazu spowodowana przez WestJet? Eksperci prawni mogą udzielić Ci pomocy i wsparcia bez zobowiązań i bez opłat (w przypadku niepowodzenia).

Prawnicy oferują szeroki zakres ekspertyz obejmujących wszelkie rodzaje szkód, które mogą wpłynąć na pasażerów podczas podróży z dowolnym przewoźnikiem lotniczym.

Ofiara opóźnienia lub nadkompletu? Skontaktuj się z prawnikiem, wypełniając formularz kontaktowy w ciągu dwóch minut.

Twoje obrażenia można naprawić? Sprawdź, ile może to wygenerować:

Sprawdź ile euro możesz zarobić, porównując swoją podróż z odległościami określonymi przez skalę:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opózniony lot

Opóźnienie wynikające z braku konserwacji samolotu, brak członków załogi na pokładzie? Nie może to być siła wyższa, w związku z czym zapewnia się odszkodowanie w celu pokrycia poniesionej szkody moralnej.

Walcz o swoje prawa po opóźnieniu przez operatora? Jest to absolutnie to, co można zrobić, aby uzyskać naprawę, ponieważ firmy często niechętnie rekompensują swoje ofiary, mimo że są przyczyną ich niedogodności.

Anuluj

Twój lot z europejskiego lotniska został odwołany? Linia lotnicza WestJet wyobraża sobie, że zamierzasz poprosić o takie rzeczy, jak posiłki i przekąski, pomoc i swobodną komunikację ... Jednak masz także dostęp do jeszcze większego prawa (odszkodowania), gdy doznasz obrażeń przed odejście. Rzeczywiście, twój przewoźnik lotniczy dokłada wszelkich starań, aby oderwać się od prawdy i odebrać ci prawa.

Sprawdź, czy nie jest to przypadek siły wyższej, ponieważ każda inna sytuacja może doprowadzić do naprawy Twojej niedogodności.

Overbooking

Lot o zawyżonej liczbie rezerwacji? Oznacza to, że niektórzy pasażerowie posiadają bilet na podróż i kartę pokładową, ale nie mogą znaleźć miejsca w samolocie!

Overbooking to technika, która może przynosić dodatkowe przychody liniom lotniczym, ale z drugiej strony uniemożliwia niektórym pasażerom podróżowanie, jak sobie wyobrażali.

Nadkomplety lotów nie wynikają z niezdolności linii lotniczych do zarządzania napływem podróżnych, lub innymi słowy, jest to praktykowane dobrowolnie, dlatego powoduje naprawę.

Utracono polaczenie

Nie jest łatwo odkryć po długiej podróży, że jego samolot zapewniający jego korespondencję nie jest dostępny na asfalcie, ponieważ już zabrał powietrze!

Nieodebrane połączenia są równoważne, jak wskazano w tekście określającym prawa pasażerów (CE261 / 2004).

W przypadku WestJet na tę spółkę wpływa prawo i orzecznictwo europejskie tylko w przypadku, gdy lot odlotu nadmiernie opóźnił się z portu lotniczego w kraju Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *