Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Tui Fly Belgium

Tui Fly Belgium, belgijska linia lotnicza, obsługuje regularne loty do stu szesnastu miejsc docelowych, w tym sześćdziesiąt dwa miasta w Europie i dwanaście miast w Afryce.

Pasażerowie latający na liniach proponowanych przez TFB mogą ubiegać się o odszkodowanie, jeżeli ich samolot ląduje z opóźnieniem przekraczającym trzy godziny.

Dodatek lotniczy przewidziany w rozporządzeniu UE 261/2004 ma na celu naprawę różnych urazów powodowanych przez operatorów dla ich pasażerów.

Zachowaj zdrowy rozsądek, przekazując swoją sprawę ekspertowi prawnemu:

Wniosek o odszkodowanie można złożyć z inicjatywy prawnika, który jest w stanie bronić ofiary poprzez konfrontację z linią lotniczą, co powoduje niedogodności.

Firmy angażują się w obronę podróżnych opóźnionych przez ich przewoźników, oddają do dyspozycji prawników, którzy mogą pomóc w zdalnym przeprowadzaniu procedury reklamacyjnej.

Prawnicy mają dla ciebie prawdziwy cel, ponieważ pomagają ci uzyskać odszkodowanie bez żadnej procedury. Oszczędzasz cenny czas i pieniądze.

Jaki czynnik może wpłynąć na wysokość rekompensaty:

Odległość lotu jest jedyną, która może zdefiniować twoją rekompensatę:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia

Kilkadziesięciu minut przed wejściem na pokład pasażerowie kontaktują się z pasażerami, aby poinformować ich, że ich lot nie wystartuje na czas. To prawda, że ​​ta sytuacja nie jest przyjemna dla pasażerów na lotnisku, ale czy to będzie ich reakcja, jeśli odkryją, że ta niedogodność może generować dla nich pieniądze?

W takiej sytuacji podróżni zawsze są zwycięzcami. Sprawy są jeszcze mniej skomplikowane, gdy są przewożone przez operatora z UE. W przypadku niedogodności pasażer może otrzymać odszkodowanie, nawet jeśli jego linia lotnicza łączy dwa cele spoza Europy.

Anuluj

W sektorze transportu lotniczego nieuzasadnione opóźnienia są zabronione, więc co z odwołaniem lotów?

Przewoźnicy lotniczy, tacy jak Tui Fly Belgium, są usankcjonowani prawem, które zostało ustanowione w celu ochrony konsumenta lotniczego (który jest pasażerem) i zachowania jego praw, które nie są chronione przez jego operatora.

Grzywny nakładane na linie lotnicze muszą być wypłacane za pomocą transferu, gotówki lub czeku. Są gotowi zrekompensować swoje ofiary średnio do 400 euro, aby naprawić szkody.

Overbooking

Aby wypełnić współczynnik wypełnienia miejsc swoich lotów, linie lotnicze zamieniają się w overbooking.
Przewoźnicy lotniczy, których Tui Fly Belgium przewiduje, że niektórzy pasażerowie przybywają spóźnieni na lotnisku i nie trafiają na swoje loty, w związku z tym wystawiają na sprzedaż dodatkowe bilety lotnicze, natomiast w dniu wyjazdu, jeśli wszyscy pasażerowie mają Bilety są przedstawiane podczas odprawy, a następnie na lotnisku, lot będzie uważany za zawyżony.

Overbooking jest na szczęście objęte rekompensatą ryczałtową nałożoną przez rozporządzenie na linie lotnicze sprzedające bilety lotnicze.

Utracono polaczenie

Podróżujesz samolotem w obie strony, a po przerwie odkryłeś, że twój drugi lot już wystartował z twojego pasa startowego na lotnisku? Jest całkiem możliwe, że twoje pierwsze połączenie wylądowało ze znacznym opóźnieniem, uniemożliwiając ci dalszą podróż do miejsca docelowego.

Ten przypadek, który codziennie powtarza się w setkach lotnisk na całym świecie, można naprawić za pomocą rekompensaty pieniężnej.

1 thought on “Tui Fly Belgium

  1. Witam,

    Dodatkowo, wykupiliśmy rezerwację konkretnych miejsc, a ze względu na zmianę samolotu jedna osoba z grupy otrzymała miejsce 10 rzędów dalej. Podróżowaliśmy z niemowlakiem i nie otrzymaliśmy żadnej dodatkowej pomocy w związku z tym opónieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *