Statki TT Line wykorzystywane codziennie przez pasażerów do przekraczania Morza Bałtyckiego

Niemiecka grupa prywatna, która świadczy liczne usługi morskie między różnymi nadmorskimi miastami w Niemczech a miastami portowymi położonymi na południu Szwecji.

Urodzona w 1962 roku z siedzibą w Hamburgu, firma zapewnia ogromnej klienteli flotę złożoną z siedmiu jednostek pływających na Morzu Bałtyckim (Nils Holgersson, Peter Pan, Robin Hood, Nils Dacke, Tom Sawyer, Huckleberry Finn i Marco Polo ,

TT-Line nie jest prostą firmą zapewniającą wyprawy i przeprawy, ale prawdziwym współpracownikiem przyczyniającym się do promocji turystycznej kraju skandynawskiego i kraju Europy Wschodniej (Polgne). Zdobył już prestiżową nagrodę Lucia, ponieważ znacząco przyczynił się do wzrostu liczby niemieckich turystów odwiedzających szwedzkie miejscowości.

Niemiecki przewoźnik był jednym z niewielu, którzy zobowiązali się do działania na liniach żeglugowych, obsługując przyjazne dla środowiska statki i łodzie.

Codziennie eksploatowanych jest siedemnaście tras, TT Line codziennie rozmieszcza swoje statki u wybrzeży Morza Bałtyckiego, aby połączyć główne porty kraju Europy Zachodniej z Trelleborg, najbardziej wysuniętym na południe miastem Szwecji. Oferuje także szybkie połączenia z Polską.

Każdego roku niemiecka firma podróżuje prawie dwa miliony pięćset tysięcy pasażerów na pokładzie statków, oferując im najlepszy komfort, spełniając jednocześnie różne obowiązujące wymogi bezpieczeństwa.

Wydajna obsługa posprzedażna, dostępna 7/7

Pracownicy odpowiedzialni za obsługę klienta w TT Line posiadają niezbędne umiejętności, dzięki czemu obsługa klienta firmy jest prawdziwym rozwiązaniem pozwalającym im radzić sobie z niezadowoleniem klientów będących ofiarami szkód, które mogą być spowodowane przez problemy i sytuacje źle kontrolowane przez firmę. (brak usługi, złe traktowanie klienta itp.) lub po prostu z powodu nieprzewidzianych zdarzeń, w tym opóźnień w przeprawach spowodowanych zakłóceniem czasu wyjazdu z powodu problemów związanych z działalnością spedycyjną lub czasami sytuacjami, które są poza kontroli, takiej jak pogorszenie warunków pogodowych.

Utrata lub uszkodzenie bagażu stanowi również źródło niedogodności dla pasażerów korzystających z regularnych usług linii TT Line, zmuszając ich do złożenia skargi poprzez dochodzenie odszkodowania.

Zgodnie z reakcjami i opiniami przeważającej większości podróżnych, którzy już zabrali statki obsługiwane przez europejską firmę, okazali oni wielką satysfakcję. Ponieważ jednak błąd jest ludzki, mniejszość klientów może odczuwać niedogodności przed, w trakcie lub po przybyciu łodzi z wielu powodów (zagubiony bagaż, odwołany rejs lub późny przylot łodzi, …) ,

Firma spedycyjna, której udało się utrzymać swoje miejsce wśród liderów w swojej dziedzinie działalności, niewątpliwie ma zespół zaangażowany w zapewnianie sprawnej obsługi posprzedażnej, która pozwala przyczynić się do rozwiązania różnych problemów i spory między przewoźnikiem a podróżnymi.

TT Line wykorzystuje kilka środków i narzędzi kontaktowych, aby ułatwić kontakt między obiema stronami. 75% interakcji z obsługą klienta tej firmy odbywa się drogą elektroniczną (skargi składane i wysyłane pocztą elektroniczną (last@ttline.com) lub z formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Asystenci i menedżerowie tej firmy są gotowi do przyjmowania skarg przez telefon. Numer +49.0.450.280.181 jest dostępny w dni robocze i godziny (od 8:00 do 18:00).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *