Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Swiss

Swiss International Air Lines, wiodąca linia lotnicza w kraju, obsługuje ponad 100 destynacji, oferując bezpośrednie i inne loty z postojami do czterdziestu sześciu krajów.

Loty obsługiwane przez przewoźnika z opóźnieniem lub odwołaniem kwalifikują się do odszkodowania na mocy unijnej ustawy o przewozie lotniczym 261/2004.

Rozwiązywanie sporu ze szwajcarską wersją IAL? Czy potrzebujesz prawnika?

Aby twój konflikt ze szwajcarską firmą został rozwiązany, a twoje wynagrodzenie zostało zapłacone przez operatora, prawdopodobnie masz
Zainteresowanie skontaktowaniem się z prawnikiem, aby doprowadzić Cię do sądu, może rzeczywiście zająć się pismem z pozwu i obroną twojej sprawy.

Nie trzeba już martwić się o szukanie eksperta prawnego, ponieważ można go znaleźć za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Prawnicy online mogą zapewnić Ci poufne, wydajne i szybkie rozwiązania dla Twojej sprawy.

Dzięki internetowemu narzędziu komunikacyjnemu kontakt z ekspertem ds. Wynagrodzeń jest teraz bardzo prosty.

Rozczarowanie ... Jaka jest skala, z której można korzystać przy ocenie rekompensaty?

w wyniku szkody niepieniężnej, twoja rekompensata jest obliczana zgodnie z tym harmonogramem:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienie lotu

Rekompensata jest przewidziana w rozporządzeniu europejskim, gdy opóźnienie lotu przekracza trzy godziny.

Po opuszczeniu pasażerów na lotnisku, linie lotnicze po prostu udzielają pomocy i wsparcia swoim pasażerom, dopóki nie zostaną przekierowani na inny lot.

W rzeczywistości jednak pasażerowie mają inne prawa do roszczenia odszkodowania od operatora, oszacowane przez Parlament Europejski, w wysokości od 250 do 600 euro.

W celach informacyjnych różne loty obsługiwane przez europejskiego przewoźnika, opóźnione, odroczone i zawyżone, w 100% kwalifikują się do odszkodowania.

Niekompletne anulowanie lotu

Aby zapłacić za miejsce w klasie Premium lub Business? To nie wystarczy, aby uchronić się przed ryzykiem anulowania lotu. Z powodu uderzenia, które może spowodować pilotów firmy lub PNC, lub z powodu wykrytej awarii w kokpicie, start samolotu może zostać przerwany.

Od planowanego czasu odlotu samolotu pasażerowie muszą liczyć liczbę minut spędzonych na lotnisku przed ponownym zastosowaniem. Jeżeli ten czas trwania przekracza trzy godziny, są one oficjalnie uprawnione do otrzymania odszkodowania.

Overbooking

Nie lotnicza niechętnie praktykować overbookingu. Linie lotnicze nie pomyśleć dwa razy przed podjęciem tej decyzji sprzedaje bilety lotnicze do nieistniejących miejsc.

Overbooking loty umożliwi operatorom w celu poprawy swoich dochodów na każdym locie. Nadal oczekujemy 10% do 15% miejsc będzie pusta podczas lotu poprzez zapewnienie braku jakiegoś pokład podróżnych, natomiast jeśli wszyscy pasażerowie, którzy osiedlają bilet lotniczy przyjeździe na lotnisko lot jest przepełniony, a niektórzy pasażerowie zostaną ewakuowani z samolotu wbrew ich woli.

Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, overbookingu jest jedną z form szkód polegających na wypłatę odszkodowania za naprawę.

Utracono polaczenie

Take pośredni lotu na lot do miejsca przeznaczenia? Może to zwiększyć ryzyko nie jest w stanie kontynuować drugą część swojej podróży szczególnie jeśli masz opóźnienia lotu na pierwszej rotacji.

Jeżeli pierwsza część podróży został zakłócony przez opóźnienia lub odwołania, innymi Swiss Air, aby naprawić tę niedogodność poprzez oferowanie rekompensaty finansowej na rzecz każdej z ofiar zaginionych następny lot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *