Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Kenya Airways

Kenya Airways, firma obsługująca regularne loty ze swojej bazy na lotnisko, dysponuje młodą i potężną flotą 37 samolotów.

Z powodu strajku lub problemu technicznego niektóre loty obsługiwane przez przewoźnika afrykańskiego mogą być opóźnione ... Dowiedz się, czy kwalifikują się one do płatności ryczałtowych za pomocą naszego narzędzia online.

Zwiększ swoje szanse na uzyskanie odszkodowania, kontaktując się z ekspertem ds. wynagrodzeń:

Z ośmiu milionów przepustek, które są zmuszane anulować każdego roku, tylko 2% otrzymuje rekompensatę, do której ma prawo. Ponieważ legalne, długie i bolesne przyswojenie, musisz towarzyszyć, doradzać i kierować ekspertem prawnym.

Odszkodowanie za szkody na lotnisku? Oblicz to za dwie minuty

Oceń swoje odszkodowanie, porównując przebieg samolotem z następującymi odległościami:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opózniony lot

Czy masz opóźnienie lotu? Czy wiesz, że możesz ubiegać się o 600 euro za pasażera, jeśli połączenie zostanie opóźnione o więcej niż trzy godziny?

Mimo że opóźnienie było pięć lat temu, twoje linie lotnicze muszą je naprawić. Aby jednak ganki mogły być wypełnione kwotą kilkuset euro, konieczne jest wszczęcie postępowania sądowego. W rzeczywistości można to zrobić bezpośrednio online, wypełniając formularz w ciągu trzech minut.

Dla informacji, tylko loty obsługiwane przez Kenya Airways z miejsca docelowego UE, które powodują odszkodowanie za szkody.

Odwolany lot

Lot KA został odwołany? Nie ma nic bardziej stresującego i przygnębiającego niż otrzymywanie tych złych wieści, zanim odejdzie.

Jednakże, wykrzykując swój gniew na lotnisku nie jest zalecanym rozwiązaniem dochodzić swoich praw przed, musimy najpierw uspokoić i pomyśleć o skontaktowanie się z prawnikiem, aby wszcząć postępowanie sankcji wobec przewoźnika który nie przestrzegał swoich rozkładów lotów.

Ubieganie się o odszkodowanie jest twoim prawem. Broń go i odbijaj kieszenie, zarabiając 250 euro lub więcej.

Utracono polaczenie

Aby otrzymać pomoc, pozwolić sobie na jedzenie i zostać złożone przez jego linię lotniczą? To wszystko nie wystarczy, aby naprawić niedogodności wynikające z nieudanej korespondencji.

Podróżujesz z afrykańskimi liniami lotniczymi, w tym KA? Jesteś rzeczywiście chroniony przez prawo i oficjalne rozporządzenie, ale tylko wtedy, gdy podróżujesz po Unii Europejskiej.

Ponieważ KA jest operatorem spoza Europy, tylko jego loty z europejskiego miasta lub portu lotniczego UE, który daje dostęp do naprawy.

Lot overbooked

W dniu lotu zostałeś zaskoczony przez linię lotniczą, która poprosiła Cię o opuszczenie samolotu, a nie o fałszywe rezerwacje, ale raczej dlatego, że nie masz wystarczająco dużo miejsca dla ciebie!
Będziesz zaskoczony odkryciem, że overbooking powoduje rekompensatę finansową.

Kenya Airways musi pokryć wszystkie wydatki od momentu, gdy prosi o zejście z samolotu, a także musi zaoferować odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *