Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Eurowings

Eurowings, niemiecka linia lotnicza, która obsługuje setki tras miesięcznie z centrum w Düsseldorfie.

Od czasu wejścia w życie ustawy WE 261/2004, której tekst określa prawo do odszkodowania dla pasażerów z uprzedzeniami, wszystkie opóźnione, odwołane i przepełnione rezerwacje lotów kwalifikują się do rekompensaty.

Prawnicy są gotowi cię bronić

Mimo że są one skazane na wypłatę odszkodowania pasażerom, linie lotnicze nie szczędzą najmniejszych starań, aby uniknąć swoich obowiązków w razie niedogodności.

Aby rekompensata mogła zostać szybko uregulowana, lepiej jest powierzyć jej akt prawnym ekspertom z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony konsumentów lotniczych.

Online startupy są w służbie ofiar szkód lotniczych, które są moralnie osłabione przez swoich przewoźników lotniczych, i którzy są całkowicie zdezorientowani po zakłóceniu podróży.

Ile wynosi niedogodność na lotnisku?

Istnieje tylko odległość podróży, która może określić Twoją kwotę odszkodowania:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia

Pasażerowie, którzy wpłynęły opóźnienia z ich nośnikiem Eurowings, mają prawo do żądania ich przewoźnika odszkodowania do wartości, która różni się od kilometrowej podróży wykonane przez jego samolotu.

Kara nałożona jest przez Komisję Europejską towarzystw lotniczych, które nie są punktualni, które mają być wypłacone w postaci sumy pieniędzy, aby być podróżnym jako rekompensatę).

Uwaga: przewoźnicy lotniczy są zwolnieni z tej kary w następujących dwóch przypadkach:
- Prosi swoich pasażerów o zmianę czasu podróży z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
- Opóźnienie wynika z wyjątkowej i niekontrolowanej sytuacji (strajki pogodowe lub kontroli ruchu lotniczego, ...

Odwolany lot

Dlaczego firma odwołała twój lot? Ta irytacja ma miejsce każdego dnia. Tysiące pasażerów, takich jak Ty, zostało odwołanych bez żadnego wyjaśnienia od przewoźnika.

Rzeczywiście, operatorzy lotniczy dokładają wszelkich starań, aby nie informować cię o swoich prawach w przypadku niepowodzenia podróży.
Tak że są one zwolnione z płacenia odszkodowania do swoich ofiar, firmy mogą powoływać się na istnienie nadzwyczajnych okoliczności i czynników, w tym pogody, ...

Roszczenie o odszkodowanie pieniężne? Jest to możliwe, gdy jego lot zostanie odwołany, a jego operator zaoferuje mu lot zastępczy po trzech godzinach lub więcej.

Jeśli pasażerowie nie podejmą kolejnego lotu po utknięciu przez pięć godzin na lotnisku, mają prawo do zwrotu kosztów i odszkodowania.

Overbooking

Po negocjacjach z Eurowings, aby polubownie opuścić swoje miejsca. Pasażerowie mogą sobie pozwolić na rekompensatę na miejscu oferowaną przez ich operatora. Jednak tego typu szkody można naprawić dopiero po wypłaceniu dodatku, obliczonego zgodnie ze skalą określoną w prawie konsumenckim w UE.

Utracono polaczenie

Utracono polaczenie wskazuje na brak punktualności. Linie lotnicze, które nie respektują swoich rozkładów lotów, mogą zrujnować pasażerów swoich klientów, zwłaszcza jeśli lecą samolotem z lotami, które zawierają przystanki.

Utrata korespondencji może zmusić linię lotniczą, aby zrekompensować mu odszkodowanie pieniężne.

2 thoughts on “Eurowings

 1. Lot EW 2735 został odwołany. Nie zostałam poinformowana o odwołaniu lotu. Następny lot miałam dzień później. Niestety był to lot z przesiadką. Na czas oczekiwana na lot, dostałam pokój w hotelu niedaleko lotniska. W domu byłam o cały dzień później.

  Lot EW 2735 was canceled. I was not informed about the cancellation of the flight. I had the next flight a day later. Unfortunately, it was a flight with a change. For the time I was waiting for the flight, I was given a room in a hotel near the airport. I was at home all day later.

 2. Claim for a canceled flight to Dortmund.
  The flight on 01/07/2019 at 5.20 p.m. was canceled and the next possible substitute flight took place the next day 02.07.2019 at 8.06 a.m.
  Unfortunately, due to fly cancellation I did not manage to take business meetings that took place in Dortmund in the afternoon on 01/07/2019. I was also late for the next business meeting on 02/07/2019 in Dortmund in the morning which I leaded. Also, my luggage was lost by airlines (no baggage in Dortmund). I received it on 11/07/2019 when I back home .
  I did not receive from airlines any voucher for a meal on the airport Munich and any voucher for a hotel close to airport Munich.
  I have booked the hotel in Munich by myself and paid for him with my own money. I also paid for taxi on the way airport-hotel and hotel-airport with my own money.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *