Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Edelweiss Air

Edelweiss Air, szwajcarska linia lotnicza, która rozpoczęła działalność w 1995 roku. Obecnie obsługuje sieć 75 linii lotniczych rozproszonych po całym świecie.

Na twoim lotnisku zakłócone są ruchy, które powodują kilka godzin opóźnienia lub odwołania lotu przez szwajcarskiego przewoźnika? Potwierdź, czy nie było to spowodowane dużą siłą, ponieważ niedogodności, na które ucierpiały linie lotnicze, są kompensowane.

Naprawa różnych sporów, w tym uszkodzeń powietrza, wymaga interwencji specjalistów, którzy mogą poradzić sobie z każdym rodzajem konfliktu.

Połączeni prawnicy ... czekają, aż zdecydujesz się zająć swoją sprawą:

Adwokaci, którzy interweniują głównie na rzecz ofiar napowietrznych niedogodności, proponują objęcie konstytucji i zarządzanie aktami roszczenia o odszkodowanie.

Zadaniem tych ekspertów jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań dla potrzeb pasażerów cierpiących z powodu różnego rodzaju szkód moralnych ze względu na swoich przewoźników lotniczych, takich jak odwołanie lotów bez uprzedniej prewencji i opóźnień statków powietrznych, ...

W przeciwieństwie do ciebie i każdego pasażera, który nie zna prawa, prawnicy ci mogą żonglować mnóstwem przepisów, które pozwolą im zajmować się wszelkiego rodzaju sprawami związanymi z branżą lotniczą.

Odtworzenie dodatku? Jak ona jest określona?

Rekompensata za naprawienie niedogodności jest określona tylko przez przebieg:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia samolotów

Cykl opóźnień może wystąpić dla podróżnych z różnych powodów, mianowicie strajku załogi pociągu, personelu pokładowego lub kontrolerów ruchu lotniczego, awarii mechanicznych, warunków klimatycznych, ...

Naprawdę, opóźnienia wynikające z niewygodnych warunków pogodowych podczas podróży lotniczych lub działań strajkowych przez członków komercyjnych członków personelu pokładowego z jakiegokolwiek powodu, mogą zostać naprawione, ponieważ mogą być zarządzane przez linie lotnicze lub przez inne słowa, nie są poza ich kontrolą.

Loty odroczone

Odbiór pieniędzy na naprawę niedogodności poniósł Edelweiss Air? Absolutnie szkoda wynikająca z odwołania podróży lotniczej może zostać naprawiona jedynie poprzez wypłatę odszkodowania.

Pasażerowie, którzy zdecydują się na zwrot swojego biletu, mają również prawo do odszkodowania. Co więcej, sam fakt, że zostały skierowane do miejsca przeznaczenia, nie daje ich właściwemu przewoźnikowi możliwości odmowy wypłaty odszkodowania, chyba że ich samolot wyląduje z opóźnieniem krótszym niż trzy godziny.

Utracono polaczenie

Kiedy nie można wsiąść lot po zatrzymaniu na każdym lotnisku, po późnym lądowanie swój pierwszy samolot, pasażer ma prawo do odszkodowania od przewoźnika, który obsługuje pracę w pierwszej połowie jego lotu.

Jeśli ta niedogodność jest spowodowana przez Edelweiss Air, ma ona zapewniać odszkodowanie wszystkim pasażerom, którzy zgubili korespondencję w celu jej naprawy.

Zawyżone loty

Ponieważ lot Edelweiss Air jest przepełniony, linie lotnicze za personel pokładowy natychmiast rozpoczyna poszukuje ochotników do rezygnacji z ich fotele i siedzenia. Istnieje jeszcze pasażerowie, którzy zgadzają się na wymianę swoje miejsca przed pewnymi korzyściami, że jedna noc, to suma pieniędzy, uaktualnienie, ... przewidziane są przekierowywane do innego samolotu jak najszybciej.

Rzeczywiście, overbooking można zarobić więcej niż myślisz, pasażerowie, którzy cierpią takiej niedogodności mają możliwość wyskoczyć z kieszeni (zarabiają nawet do 600 euro za podróż).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *