Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Dragon Air

Dragon Air, główna linia lotnicza w Hongkongu i jedna z azjatyckich linii lotniczych obsługujących największą liczbę połączeń międzynarodowych. Ma bazę na międzynarodowym lotnisku w Hongkongu i obsługuje flotę pięćdziesięciu samolotów.

Prawnicy w służbie wszelkich krzywd:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy jesteś ofiarą uciążliwości spowodowanej przez Dragon Air, jest wezwanie prawnika. Jak i kiedy? Online i w dowolnym momencie po wylądowaniu.

Powiadomienie eksperta prawnego o swojej sprawie pozwala pasażerowi szybciej uzyskać odszkodowanie bez najmniejszego wysiłku.

Twój lot kwalifikuje się do odszkodowania? Poproś wkrótce o odszkodowanie:

Zdobądź co najmniej 250 EUR, żądając odszkodowania:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

opóźnienia

Zamiast przylotu o 18:00, który jest planowanym czasem lądowania dla twojego samolotu, twój lot obsługiwany przez Dragon Air nie wylądował na lotnisku do godziny 22:00? Pamiętaj, że takie opóźnienie uprawnia Cię do odszkodowania.

Czekanie dwie godziny na lotnisku daje pasażerowi możliwość wyżywienia się za darmo. Z drugiej strony utknięcie na okres trzech lub więcej godzin daje mu dostęp do odszkodowania, którego wysokość obliczana jest na podstawie jego
odległość od podróży.

Opóźnienia samolotów to niewątpliwie najbardziej obrzydliwe chwile, które można spotkać, gdy ktoś przygotowuje się do spędzenia przyjemnych chwil samolotem. Uszkodzenia wynikające z opóźnionego startu samolotu można naprawić na podstawie surowych i oficjalnych przepisów i przepisów.

Anuluj

Kiedy lot zostaje odwołany, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wziąć głęboki oddech i zachować spokój. Dla twojego bezpieczeństwa i pasażerów podróżujących z tobą, twój lot może zostać przełożony. Z powodu awarii sprzętu pilot Dragon Air postanowił odwołać start.
Wiedz, że każda trudna sytuacja na lotnisku może zostać naprawiona. Nawet jeśli lot został odwołany ze względów bezpieczeństwa, firma jest odpowiedzialna za szkody wyrządzone, których zapłacenie jest konieczne do naprawy.

Overbooking

Liczba biletów lotniczych oferowanych przez Dragon Air przekracza pojemność samolotu obsługiwanego przez twoją linię lotniczą? Azjatycki przewoźnik prawdopodobnie oczekuje, że niektórzy pasażerowie przegapią ich wejście na pokład.

Wszystko może pójść źle, gdy wszyscy pasażerowie rezerwujący miejsce w twoim samolocie dotrą na pokład. Aby nadwyżka pasażerów była zarządzana, przewoźnik musi jedynie wezwać ochotników do opuszczenia samolotu. Jest to jedyne rozwiązanie, aby lot opuścił pas startowy i wyruszył do celu.

To nie jest nic gorszego dla pasażera, który z niecierpliwością oczekuje na start samolotu, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia i dotrzeć do wizyty lekarskiej, spotkania, ... aby dokonać overbooking. Na szczęście sprawa ta jest objęta rekompensatą finansową.

Utrata polaczenia

Twój lot obejmuje postój? Przybycie do lotniska tranzytowego z trzygodzinnym wyprzedzeniem jest obowiązkowe, aby uniknąć ryzyka utraty samolotu. Jednak strach przed cierpieniem takiego szoku staje się nieunikniony, gdy jego pierwszy samolot wystartuje trzydzieści lub sześćdziesiąt minut później.

Prawa pasażerów linii lotniczych są również chronione w przypadku utraty połączenia. Ponieważ opóźnienie jest zawsze ważne, w tej sprawie powstaje odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *