Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Condor

Condor obsługuje sieć ponad stu miejsc docelowych obsługujących flotę pięćdziesięciu samolotów.

Mimo że wyświetla wysoki wskaźnik punktualności, ale to nie znaczy, że wszystkie loty obsługiwane przez niemiecką firmę nie mogą cierpieć opóźnień lub odwołań, ...

W rzeczywistości każdy związek opóźniony lub opóźniony przez niemieckiego przewoźnika powoduje odszkodowanie.

Pozwól prawnikom zająć się Twoją sprawą

Rekompensata pieniężna to prawo, które istniało od dziesięciu lat, ale niewielu pasażerów nadal to wie lub może o nią prosić.

Aby skorzystać z tej rekompensaty, możesz potrzebować skontaktować się z kancelarią prawną, która jest głównie zaangażowana w problemy, z którymi borykają się poszkodowani pasażerowie.

Nie tylko znają one prawo lepiej niż ty, ci eksperci prawni mogą cię zastąpić i reprezentować w trakcie procesu sądowego, bez żadnej interwencji z twojej strony.

Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, aby twoje dane i rezerwacje zostały przesłane do doradców, aby mogli z kolei rozpocząć formalności związane z tworzeniem pliku.

Uraz na lotnisku? Ile to jest warte

Odległość kilometra łącza może określać kwotę odszkodowania za odniesioną szkodę:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia

Wraz z rozwojem ruchu lotniczego w ostatnich latach, opóźnienia i odwołania lotów na lotnisku stały się całkiem normalne. Jednak wciąż jesteśmy chronieni surowymi przepisami, które mogą naprawić wszelkie nieprzyjemne sytuacje spowodowane przez operatora na lotnisku, w tym opóźnienia lotów.

Opóźnienia mogą nagle narosnąć na twoim lotnisku. Wielu pasażerów takich jak ty nie może latać na czas. W podobnej sytuacji, Komisja Europejska jest odpowiedzialna za ochronę praw i interesów konsumentów powietrza, ustanowił rozporządzenia nr 261/2004, w pełni zastosowane w 2004 roku przez pozwalając pasażerowie poszkodowani przez ich operatorów, aby rekompensata.

Utracono polaczenie

Nieudany mecz rzeczywiście jest zepsutą wyprawą. Operatorzy lotniczy mogą zniszczyć twoje wakacje powodując opóźnienie, które uniemożliwia ci wejście na pokład samolotu do wymarzonego miejsca. Miejsca postoju są na szczęście objęte rozporządzeniem 261/2004.

Overbooking

Przypadki odmowy przyjęcia na pokład na lotnisku często wynikają z nadkompletu. Jeśli szkoda ta zostanie poniesiona przez Condor, musi najpierw zaoferować każdej ofierze kolejną rotację, a następnie wypłacić odszkodowanie.

Odwolany lot

Lot odwołany? Tysiące podróżnych jest zdesperowanych na lotnisku z powodu odwołania podróży, które może być spowodowane jedną lub wieloma awariami mechanicznymi, zaskakującymi uderzeniami pasażerów, ...

Jeśli ty też jesteś poszkodowany przez tę niedogodność, wiedz, że jesteś chroniony przez prawo. Rozporządzenie 261/2004 zostało ustanowione głównie po to, aby twoje prawa były bronione w przypadku takich obrażeń moralnych.

Twój lot jest opóźniony z powodu niekorzystnych warunków pogodowych? Nie można otrzymać rekompensaty, o ile anulował cię strajk kontrolerów ruchu lotniczego, ...

Czy przez wysyłkę pocztą, ustnie lub elektronicznie, twój przewoźnik musi dać ci swoje prawa, w ciągu trzydziestu minut od ogłoszenia odwołania podróży wraz z rekompensatą finansową.

1 thought on “Condor

  1. I showed up at the gate to check in but the Condor staff told me to wait coz I am ahead of time and pointed a spot when I should wait. I came up to them for a second time and thay said the same. When I asked for the third time I was told my plane already departed. I was left with no solution to what should I do. Condor staff declined help and I was not explained what exactly happened.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *