Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Blue Air

Blue Air rozmieści czterdzieści samolotów w ponad 60 destynacjach na całym świecie. Dysponując kilkoma hubami, których główną bazą jest Bukareszt Henri Coandă, rumuńska spółka jest zaniepokojona ustawą o ochronie praw i interesów konsumentów lotniczych, nakładającą na wypłatę odszkodowania na rzecz pasażerów w przypadku niedogodności.

Prawnicy oferują rozwiązania w zakresie rekompensaty

Spóźniasz się lub masz rezerwacje? Eksperci sądowi, którzy specjalizują się w obronie praw pasażerów linii lotniczych, mogą zastąpić cię w postępowaniu reklamacyjnym. Dzięki swojemu specyficznemu doświadczeniu w zakresie praw podróżnych, mają oni zdolność do doskonałego dostosowania się do leczenia i oceny obrażeń.

Jak możesz ocenić swoje niedogodności i jak można obliczyć wysokość odszkodowania?

Komisja ds. Ochrony Konsumentów ustanowiła specjalną skalę dla obliczania rekompensującej rekompensatę:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Lot dotknięty opóźnieniem

Twój lot został opóźniony? Ta niewygodna sytuacja jest codziennie badana przez tysiące podróżnych na różnych lotniskach świata. Opóźnieni pasażerowie mogą odczekać kilka godzin, aby złapać ich loty, więc ważne spotkania mogą zostać pominięte po przybyciu do miejsca docelowego.

Prawa pasażerów w zakresie szkód spowodowanych przez powietrze, które mogą być spowodowane późnym przybyciem statku powietrznego, są wyszczególnione w tekście rozporządzenia Parlamentu Europejskiego stwierdzającego, że mają możliwość otrzymania rekompensaty od przewoźnika, jeżeli ich lot rozpoczyna się tylko trzy godziny późno.

Lot, który został anulowany

Każdego dnia setki linków są anulowane i odłożone. A co ważniejsze, pasażerowie nie są ostrzegani przed kilkoma minutami. Na początku nie lubisz tego samego losu.

Kupując bilet lotniczy od Blue Air, stanowi on jedyną umowę z rumuńskim operatorem, z których część wskazuje na obowiązek transportu na czas do miejsca docelowego.

Obrót anulowany z powodu awarii technicznej, niedostępności kierowców, ... W rzeczywistości nie musisz martwić się o swojego przewoźnika, ale raczej dla twojej podróży może być zrujnowany. Zawieszony lot może zostać naprawiony jedynie poprzez wypłatę odszkodowania.

Overbooking

Zarezerwuj bilet lotniczy, przygotuj bagaż, zamelduj się, a następnie dołącz do wejścia na pokład, ... aby znaleźć się na końcu, stojąc na pokładzie. Rzeczywiście, to nie jest tak, jak podróżowanie pociągiem, ... ze względów bezpieczeństwa podróżowanie bez siedzenia samolotem jest zabronione.

Zwykle, gdy wszystkie miejsca w samolocie są zarezerwowane, linie lotnicze nie mogą oferować innych biletów na sprzedaż, ale ponieważ linie lotnicze spodziewają się, że pasażerowie spóźnią się na lot w ostatniej chwili, overbooking.

Bycie ofiarą takiej niedogodności pozwala mu skorzystać z odszkodowania i kontynuować podróż ze swoim przewoźnikiem, który musi przekierować go do innego aparatu rozmieszczonego w kierunku jego miejsca przeznaczenia.

Utracono polaczenie

Nieodebrane połączenia mogą powodować spory między przewoźnikiem a pasażerami, którzy posiadają ważne rezerwacje, dlatego są objęci europejskim rozporządzeniem WE 261/2004, które wymaga od operatorów, w tym Blue Air, zrekompensowania niedogodności pierwotnie przez uregulowanie odszkodowań na rzecz ofiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *