Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Aurigny Air

Aurigny Air, kolejna linia lotnicza z Wielkiej Brytanii po easyJet i British Airways. Jest to operator, który oferuje regularne loty do miejsc we Francji i Hiszpanii z Londynu.

Eksperci prawni, dostępni za pomocą kilku kliknięć:

Uzyskanie odszkodowania za poniesioną szkodę jest jego prawem. Jednak nie jest łatwo go bronić. Zawsze potrzebujemy specjalistycznego odszkodowania (eksperta prawnego, prawnika, ...), do którego możemy się zwrócić, aby zbudować jego dokumentację roszczenia.

W przypadku różnych form szkód moralnych można w każdej chwili umówić się na spotkanie z adwokatem, który specjalizuje się w naprawie szkód poniesionych przez podróżnych, takich jak opóźnienia i nadmierne rezerwacje.

W ciągu trzech minut możesz wypełnić i wysłać formularz zawierający różne dane dotyczące podróżnego i jego lotu do eksperta prawnego, który odpowiada za pozostałą część procedury, której celem jest szybkie odzyskanie zasiłku.

Sprawdź, czy masz prawo do rekompensaty i odszkodowania za roszczenia

Roszczenie odszkodowawcze zgodnie z odległością lotu:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienie lotu

Każdy chce podróżować bez lęku lub zakłopotania samolotem, jednak wydaje się to niemożliwe. Bez względu na nazwę linii lotniczej, z której odlatuje, często spotyka się ryzyko opóźnienia, które jest absolutnie nieprzewidziane.

Mimo że był on krótkotrwały, opóźnienia nadal powodują utrudnienia dla pasażerów. Jednak zgodnie z prawem dodatkowe godziny oczekiwania muszą być dłuższe niż 3 godziny, aby lot mógł kwalifikować się do naprawy.

Anulowanie lotu

Po zarezerwowaniu pokoju hotelowego, ustaleniu terminu spotkania ze swoimi współpracownikami, pasażer otrzymuje ostatni dzień przed odlotem wiadomość od jego linii lotniczej informującą go, że jego lot został przełożony.

Wszyscy mamy do czynienia z tego rodzaju sytuacjami. Podróże lotnicze nigdy nie były niezawodne. Każdy lot może zostać odwołany w ostatniej godzinie lub ostatniej minucie. Istnieją nawet samoloty, które były na niebie, ale są kierowane do punktu startowego po wykryciu usterki mechanicznej na poziomie reaktorów, ... prowadzącej do anulowania lotów.

Overbooking

Większość z was uważa, że ​​overbooking jest przyczyną zbyt wysokich cen biletów lotniczych. Jednak overbooking nie ogranicza się do liczby biletów lotniczych sprzedawanych przez linie lotnicze. Overbooking może wystąpić, gdy linia lotnicza jest zmuszona zmienić samolot w ostatniej chwili, kiedy nowy samolot jest wyposażony w mniejszą liczbę miejsc niż w przypadku pierwszego samolotu.

Rzeczywiście, nie ma znaczenia powody, które prowadzą do nadkompletu. Lot o zawyżonej liczbie rezerwacji musi zostać naprawiony poprzez przyznanie odszkodowania na rzecz ofiar.

Utrata polaczenia

Przegapić mecz? Musi to być spowodowane skumulowanym opóźnieniem pierwszego lotu obsługiwanego przez Aurigny Air. W związku z tym pasażerowie pozostają na lotnisku nie mniej niż pięć godzin przed przekierowaniem na następny samolot umieszczony na lotnisku docelowym.

Jako konsumenci linii lotniczych nie powinniście dzielić obowiązków z operatorem. W przypadku opóźnienia spowodowanego błędem technicznym lub strajkiem personelu, który następnie spowodował tę niedogodność, to od operatora zależy, czy ustąpi, oferując odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *