Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Air Nostrum

Air Nostrum to linia lotnicza, która zapewnia prawie czterysta obrotów dziennie. Dysponując flotą 45 samolotów, jest jednym z największych przewoźników lotniczych w Europie, z 60 serwisami obsługiwanymi codziennie.

Jako europejska linia lotnicza AN jest zaniepokojony unijnym prawem konsumenckim, przewidującym rekompensatę dla pasażerów, gdy ich lot jest opóźniony, zawyżony lub anulowany.

Urazy spowodowane przez Air Nostrum ... dowiedz się, jak to naprawić:

70% pasażerów rezygnuje z procedur administracyjnych prowadzących do odszkodowania. Podróżnym trudno jest załatwić swoje dokumenty i zakończyć postępowanie sądowe, ponieważ po prostu nie wiedzą, w jaki sposób działa ustawa o odszkodowaniach z tytułu wypadków lotniczych.

Chcesz dochodzić swoich praw w Air Nostrum? Nie musisz mieć fizycznego spotkania, aby skontaktować się z prawnikiem, możesz teraz zrobić to za ekranem.

Prawnicy mają poczucie empatii wobec ofiar, mają ogromne pragnienie, aby pomóc Ci uzyskać kwotę rekompensaty, na którą zasłużyłeś, aby Twoja niedogodność została naprawiona.

Kwota ryczałtowa jest twoją prawdą ... Dowiedz się, jak została oceniona

Rekompensatę finansową można rozliczać wyłącznie w formie pieniężnej. Jest obliczany w następujący sposób:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Znaczące opóźnienie wyświetlane podczas lotu

W drodze na lotnisko pasażerowie boją się zobaczyć specjalne wyrazy wyświetlane na tablicach ogłoszeń, takie jak "opóźniony lot", "odwołany lot" itp.

Samolot wystartuje dopiero po kilku godzinach, a późne przybycie do miejsca docelowego może sprawić, że stracą wizytę lekarską, spotkanie robocze lub noc już zarezerwowaną ...

Nie jesteśmy przyzwyczajeni do radzenia sobie z tą sytuacją, ale nadal musimy wstrzymać oddech, abyśmy mogli przynajmniej skorzystać z takich szkód, żądając odszkodowania.

Jeden na sto lotów jest spóźniony każdego dnia, ta niedogodność jest na szczęście możliwa do naprawienia. Przewoźnicy lotniczy są winni pasażerom miliardy euro rocznie, jednak nie wszyscy podróżnicy mają odwagę bronić swoich praw.

Anuluj

Odwołanie lotu Air Nostrum na kilka minut przed planowanym odlotem? Jest to najgorszy scenariusz, który może się zdarzyć na lotnisku, pasażerowie zdają sobie sprawę, że wiele ważnych rzeczy zostanie utraconych po przybyciu do miejsca docelowego.

Niektórzy podróżnicy są zmuszeni spać w śpiworach na lotnisku, ponieważ ich lot zastępczy będzie gotowy do startu następnego dnia. Jednak ta okropna sytuacja na szczęście daje miejsce naprawie.

Utracono polaczenie

Utknąłeś na lotnisku po nieodebranym połączeniu? Dzieje się to każdego dnia, szczególnie dla pasażerów podróżujących liniami o bliskich połączeniach.

Podczas lotu z międzylądowaniem, a czas między lądowaniem pierwszego samolotu a startem drugiego jest krótki, jeden jest zmuszony zaryzykować nieosiągnięcie celu końcowego. Co więc powinniśmy zrobić, gdy utknęliśmy na lotnisku po tym, jak przegapiliśmy nasz lot?

Przede wszystkim musisz dowiedzieć się, co spowodowało opóźnienie, które wpłynęło na twoje pierwsze połączenie. Jeśli szkoda jest bezpośrednio związana z firmą (problem techniczny lub mechaniczny, brak personelu, ...), ta ostatnia musi następnie zrekompensować ci.

Overbooking

Twój samolot Air Nostrum jest pełen pasażerów? Nie możesz znaleźć krzesełka do siedzenia, ale masz bilet na samolot. Oznacza to, że Twój lot był zawyżony, Twój operator zaproponował liczbę biletów wyższą niż liczba miejsc w twoim samolocie.

Wypuszczenie go z samolotu jest nieuczciwe, ale mamy już ważny tytuł rezerwacji. Aby poradzić sobie z tą praktyką, Parlament Europejski ustanowił surową ustawę w sprawie odszkodowań za przekroczenie limitu pasażerów, wykraczającą poza to, co oferują ich linie lotnicze w zamian za swoje miejsca.

1 thought on “Air Nostrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *