Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Air Corsica

Air Corsica to firma, która działa w powietrzu od 1989 roku. Obecnie działa w 16 lokalizacjach, z których większość znajduje się we Francji.

Podobnie jak różne linie lotnicze, niektóre loty oferowane przez firmę Corsica mogą podlegać opóźnieniom lub odwołaniom, w związku z czym umożliwiają dostęp do odszkodowania.

Czy jesteś ofiarą? Natychmiast skontaktuj się z prawnikiem

Czy chcesz, aby Twoja niedogodność została szybko rozwiązana, a odszkodowanie zostanie wypłacone tak szybko, jak to możliwe? Szybko skontaktuj się z prawnikiem i dowiedz się o twojej sprawie. Następnie możesz przesłać do niego swoje dane podróży, a następnie nie musisz się już martwić.

W momencie, w którym uprawiasz sport lub siedzisz na kanapie, Twój plik jest już przetwarzany i szybko otrzymujesz odpowiedź na temat uprawnień do odszkodowania.

Dzięki ich rozwiązaniu online Twój plik skargi zostanie utworzony i przeanalizowany za pomocą kilku kliknięć, a za 0 euro!
Prowizje (w tym 30% podatku) są pobierane tylko wtedy, gdy prawnikom uda się cię obronić.

Jak ocenić rekompensatę finansową?

Jest tylko przebieg, który może określić jego rekompensatę:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia

Wielu podróżnych uważa, że ​​ich codzienne loty zostały zakłócone z powodu problemu mechanicznego lub strajku, ... pasażerowie nie mogą odlecieć zgodnie z planem.

Logicznie, gdy lot nie wyjeżdża na czas, pasażerowie nie mogą opuścić lotniska, dlatego muszą być obsługiwani przez swojego operatora.

Zgodnie z ustawą o ochronie podróżnych z Unii Europejskiej, pasażerowie są uprawnieni do przejęcia, jeżeli samolot nie startuje po dwóch godzinach, oraz z dodatkiem, jeżeli opóźnienie zamieszczone na łączu przekracza 3 godzin.

Overbooking

Czy zdarzyło Ci się już, że po wejściu na pokład samolotu nie znalazłeś pustego miejsca do siedzenia? Czy zdałeś sobie sprawę z tego, że jesteś już zajęty przez innego pasażera? Wiesz, proszę pana, że ​​twój lot był zawyżony.

W firmach lotniczych overbooking stało się modnym zjawiskiem. Przewidując, że niektórzy podróżujący przegapią rejestrację, operatorzy nie wahają się oferować na sprzedaż dodatkowych biletów lotniczych, maksymalizując współczynnik obłożenia miejsca podczas lotu.

Pasażerowie, którzy przekroczyli liczbę rezerwacji, mogą otrzymać dodatek, który jest niezależny od ofert oferowanych przez ich linie lotnicze Air Corsica, aby skłonić ich do wylądowania polubownie.

Odwolany lot

Prawdą jest, że podróż lotnicza nie zawsze odbywa się zgodnie z planem, ale nie upoważnia linii lotniczej do wykonywania swoich obowiązków wobec pasażerów, nie informując ich o przysługującym im prawie do odszkodowania.

Przepisy prawne są stosowane przez europejskie przepisy dotyczące praw konsumenta w przypadku odwołania podróży. Aby odszkodowanie mogło zostać uregulowane, przewiduje ono wypłatę ryczałtowej rekompensaty anulowanym pasażerom.

Utracono polaczenie

Mecze nieodebrane z powodu opóźnienia spowodowanego przez Air Corsica są zrekompensowane. Francuski przewoźnik jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania na wypadek, gdyby był on początkiem lotu, który przegapiłeś po przerwie w podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *