Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Aigle Azur

Aigle Azur ma trzy huby we Francji, skąd co roku dostarczają setki lotów do miejsc w Europie, Afryce i Ameryce.

Eksperci prawni są do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nimi online!

Twoje plany podróży zostały całkowicie zdenerwowane przez niedogodności, które są z winy francuskiego operatora? Prawdopodobnie myślisz o skontaktowaniu się z prawnikiem, aby dochodzić swoich praw. Jednak na pewno zmienisz zdanie, gdy odkryjesz startupy online, kompensując różne uprzedzenia wobec powietrza, z którymi się spotykasz, w tym opóźnienia i nadmierne rezerwacje.

Kancelarie specjalizują się w udzielaniu pomocy w zakresie szkód spowodowanych przez powietrze i mogą załatwić sprawę bez pobierania jakichkolwiek opłat. Ich udziały zostaną potrącone, gdy uda im się odzyskać rekompensatę, do której się kwalifikujesz (w tym 30% łącznej sumy podatków).

Uraz, odszkodowanie, jak jest oceniany?

Rekompensata jest w rzeczywistości obliczana zgodnie z podróżą przebytą między portem lotniczym odlotu a miejscem przylotu (zgodnie z następującą skalą):

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia

Twój lot Aigle Azur został opóźniony o godzinę? Daje ci możliwość jedzenia na lotnisku lub wypicia kawy przed wyjściem. Jednak twój start może potrwać kilka minut, jeśli nic się nie stanie po dwóch godzinach, możesz poprosić o jedzenie i napoje, ponieważ możesz zadzwonić lub wysłać krótką wiadomość (sms), wszystko na koszt swojego przewoźnika ,

Utknąć na lotnisku przez dłuższy czas (3h)? W takim przypadku linia lotnicza musi nie tylko wspierać wyżywienie, zakwaterowanie, ... ale także oferować sumę pieniędzy określoną według odległości powietrznej mierzonej od punktu początkowego do twój punkt docelowy.

Anuluj

Twój lot z francuskimi liniami lotniczymi został odwołany? Oznacza to, że musisz przełożyć swój program. Nawet jeśli weźmiesz samolot do zwiedzania, anulowanie trasy może być nieco uciążliwe, ponieważ będziesz zmuszony całkowicie zmienić swój plan podróży.

Zawieszony obrót? Może to być wina problemu technicznego lub strajku generalnego na lotnisku ... Nie musisz się martwić o te problemy, ale o swoje prawa jako użytkownik linii lotniczych.

Pasażer został anulowany? Należy to naprawić zgodnie ze wskazaniami wprowadzonymi w tekście określającym prawa podróżujących samolotem (WE 261/2004).

Overbooking

Lot o nadmiernej rezerwacji Aigle Azur? To wystarczy, aby wywołać panikę na lotnisku, jest to sytuacja nieprzyjemna dla podróżnych, ale także dla linii lotniczych mających problemy z zarządzaniem złością pasażerów na pokładzie.

Pasażerowie, którzy korzystają z overbookingu, to ci, którzy nie mogą znaleźć pustych miejsc na pokładzie, mimo że posiadają bilety lotnicze. Wynika to głównie z winy przewoźnika, który sprzedał pewną liczbę biletów przekraczającą liczbę miejsc w samolocie.

Mimo że jest to uważane za obowiązującą praktykę i jest dozwolone przez prawo, nadmierna rezerwacja lotów jest również objęta rekompensatą.

Utracono polaczenie

Mecz może zostać pominięty podczas podróży z dwoma operatorami w tym samym czasie, i jest to możliwe tylko wtedy, gdy jego lot składa się z dwóch tras (w tym międzylądowania).

Kiedy Twój pierwszy lot zostanie odwołany, nie będzie można zabrać drugiego lotu do miejsca docelowego. Twoja korespondencja nie może zostać zakłócona przez zwykłe opóźnienie.

Podobnie jak wszystkie inne szkody objęte prawem UE, CM są również możliwe do wyegzekwowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *