Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Aer Lingus

Aer Lingus jest pierwszą linią lotniczą w Irlandii. Z siedzibą w Dublinie obsługuje flotę pięćdziesięciu czterech samolotów, rozmieszczonych w czterdziestu miejscach na całym świecie.

Dla informacji ten przewoźnik lotniczy należy do kraju UE, więc wszyscy pasażerowie, którzy są opóźnieni lub odwołani, kwalifikują się do odszkodowania.

Zachowaj spokój, kierując swoją sprawę do prawników

Do Państwa dyspozycji są prawnicy posiadający niezbędne umiejętności i dogłębną wiedzę w wielu dziedzinach prawa, w tym odszkodowania dla konsumentów.

Od pierwszego kontaktu z Twoją firmą doradcy udzielają wyczerpujących odpowiedzi na różne pytania dotyczące obrażeń.

Ci eksperci prawni mogą zapewnić ci kompletne ramy prawne, aby poradzić sobie ze wszystkimi aspektami twojej sprawy.

Jak obliczana jest jego rekompensata

Tylko odległość kilometrowa (między dwoma portami lotniczymi), która może określić rekompensatę za naprawienie niedogodności:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienie o więcej niż 3 godziny

Nieprzewidziane zdarzenia mogą się zdarzyć nagle, aw ostatniej chwili mogą zakłócić podróż. Niezależnie od twojej woli, mogą po prostu powstrzymać cię od latania, jak chcesz.

Opóźnienia dłuższe niż dwie godziny objęte są niektórymi usługami oferowanymi pasażerom bezpłatnie, w tym posiłkami / napojami, komunikacją (rozmowy telefoniczne i sms), zakwaterowaniem, ... w momencie, gdy opóźnienie jest uważane za przesadzone (więcej trzy godziny), poszkodowane strony mogą dochodzić odszkodowania.

Tylko w przypadku działania siły wyższej, takiej jak (erupcja wulkanu, pogoda, rewolucja cywilna, ...) przewoźnik zostaje zwolniony z odpowiedzialności wobec swoich pasażerów, ponieważ okoliczności te były poza jego kontrolą.

Anulowanie w ostatniej chwili

Kiedy lot zostaje odwołany, linie lotnicze prosi pasażerów, aby nie martwili się, że obiecali jak najszybciej znaleźć lot zastępczy.

Rzeczywiście, po anulowaniu podróży, operatorzy nie informują pasażerów o wszystkich swoich prawach, tak aby nie mogli ich dochodzić.

Twoje uprawnienia do rekompensaty zależą głównie od długości Twojej obecności w terenie. Oczywiście masz możliwość ubiegania się o to, jeśli twój drugi samolot nie zabierze powietrza lub nie przyleci na lotnisko docelowe po trzech godzinach spóźnienia.

Overbooking

Kupując bilet lotniczy, musi on zawierać wszystkie informacje o podróży, w tym imię i nazwisko, miejsce docelowe, miasto oraz godzinę wyjazdu i przyjazdu wraz z numerem miejsca. Jednak obecnie posiadanie biletu na podróż nie jest wystarczające, aby zagwarantować jego miejsce na pokładzie, może się zdarzyć, że w momencie wejścia na pokład będziemy zaskoczeni istnieniem osoby, która jest właścicielem tego samego biletu. niż ten sam numer miejsca. Wszystko to z winy overbooking linii lotniczych.

Aby poradzić sobie z tym zjawiskiem, Parlament Europejski podjął decyzję o wprowadzeniu sankcji finansowych w celu pokrycia szkód poniesionych przez pasażerów, którzy dokonali zbyt dużych rezerwacji.

Utracono polaczenie

Jeśli opóźnienie zarejestrowane podczas pierwszego lotu obsługiwanego przez Aer Lingus spowodowało, że straciłeś korespondencję? To irlandzkie linie lotnicze muszą zaplanować kolejny lot do miejsca docelowego, a druga powinna zrekompensować ci, jeśli wylądujesz na lotnisku trzy godziny późno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *