Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Vueling

Vueling jest linią lotniczą obsługującą tysiące lotów rocznie z centrum El Prat w Barcelonie w Hiszpanii.

Stworzone do obsługi lotów tanich linii obsługujących porty lotnicze na pięciu kontynentach świata, hiszpańskie linie lotnicze odnotowały znaczące opóźnienia w lotach średnich i dalekich.

Startupy mogą zdalnie bronić

W przypadku obrażeń moralnych, spowodowanych przez operatora, jego pasażerowie czują się słabo przed sobą, nie próbują nawet zainicjować procedury, która ma być zrekompensowana.

Teraz wszystko się zmieniło. Roszczenie i otrzymywanie odszkodowania jest teraz bardzo proste. Dzięki nowym startupom internetowym prowadzonym przez doświadczonych prawników i ekspertów prawnych ofiarom niedogodności staje się coraz łatwiej, by bronić swoich praw.

Cały proces składania wniosków można teraz przeprowadzić online. Założenie twojego pliku będzie kosztowało cię tylko kilka sekund.

Cierpiałeś? ile naprawić, aby to naprawić?

Rekompensata wypłacana ofiarom jest obliczana na podstawie odległości wyjazdu:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Znaczące opóźnienie

Opóźnienie, overbooking lub anulowanie? Pasażerowie linii lotniczych, wiedzą, że masz prawa. Wszystkie loty, które weźmiesz z Vueling, kwalifikują się do odszkodowania.

Całkowicie różna od liczby kilometrów do przebycia przez samolot między dwoma portami lotniczymi, ryczałt jest prawem dla wszystkich podróżnych podróżujących z hiszpańską firmą. Te obrażenia mogą przynieść im pieniądze
być naprawiony.

Aby uzyskać informacje, aby skorzystać z rekompensaty, podróżowanie do Unii Europejskiej lub poza nią nie jest ważne, ponieważ Vueling to firma mająca siedzibę w Europie (UE).

Overbooking

Wybierając podróż samolotem, prawdopodobnie mamy do czynienia z uprzedzeniami. Jeśli nie było to anulowanie, możemy być zaskoczeni nadmierną rezerwacją, która uniemożliwia podróż samolotem.

W przypadku, gdy lot jest zawyżony, przewoźnik lotniczy prosi niektórych pasażerów o dobrowolne opuszczenie swojego miejsca, oferując im ogólnie kwotę w wysokości od 250 do 600 euro.

Kilku podróżnych zgadza się na odebranie pieniędzy przed zejściem z samolotu, pod warunkiem, że ich przewoźnik szuka miejsc przy następnym locie. Jest to atrakcyjna okazja, aby zminimalizować ciosy ich podróży! Jednak znaczna część osób, które przekroczyły liczbę rezerwacji, nie wie, że ta praktyka jest objęta dodatkowym odszkodowaniem, pozwalającym odzyskać dużą część kwoty biletu!

Odwołane loty

Z powodu silnego uderzenia ze strony pilotów lub hostess / stewardów, setki lotów mogą zostać dotknięte anulowaniem. Ta sytuacja niedogodności powodująca zmęczenie i złość pomiędzy pasażerami jest na szczęście możliwa do naprawienia.

W przypadku anulowania rotacji linia lotnicza Hiszpanii musi skierować cię na lot zastępczy lub zwrócić kwotę za rezerwację. Jednak to nie wszystko, co hiszpańska firma ma do zaoferowania, aby zrekompensować ci szkody, które musisz ponieść.

Utrata polaczenia

Ryzyko braku lotu zwiększa się podczas podróży lotem łączącym. I jeszcze gorzej, gdy trasa jest obsługiwana przez dwie linie lotnicze. Pierwszy lot spóźni się tylko o kilka minut, aby twój drugi lot wystartował bez ciebie.

Jeśli doświadczyłeś już podobnej przykrości, możesz skontaktować się z prawnikami online, aby mogli wszcząć główne odwołania, aby skorzystać z odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *