Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Pegasus Airlines

Pegasus Airlines, drugie co do wielkości tureckie linie lotnicze, pod względem liczby pasażerów i lotów obsługiwanych po Turkish Airlines. Specjalizuje się w usługach tanich. Koszt. Ma siedzibę w Stambule i należy do grupy ESAS Holding.

Eksperci prawni oferują swoją usługę online

Czy w przypadku braku operatora tureckiego lot, który zarezerwowałeś, przed startem jest poważnie opóźniony? Eksperci prawni są do Twojej dyspozycji, aby skutecznie Cię bronić, niezależnie od rodzaju obrażeń.

Kancelarie prawnicze działające na całym świecie oferują wsparcie online i skuteczną pomoc techniczną dla pliku roszczenia utworzonego po wystąpieniu jakichkolwiek szkód, takich jak opóźnienia i overbooking.

Ile mogę uzyskać, będąc ofiarą?

Odkryj minimalny i maksymalny próg twojej ulgi przy użyciu tej skali

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Loty z opóźnieniami

Twój lot Pegasus do miejsca docelowego X został opóźniony. Kiedy nagle zobaczyłem ten komunikat na panelu wyświetlacza do lotniska, to nie ma znaczenia z was zły, bo nie jest to zalecany sposób dochodzić swoich praw.

Pasażerowie, którzy są w pośpiechu, aby dostać się do miejsca przeznaczenia, aby uniknąć ryzyka przeoczenia wizytę lekarską, prowadzi zatrudnienie ... wpływa znacznie więcej opóźnień lotniczych w porównaniu do tych, którzy podróżują dla przyjemności zwiedzanie historycznych miejsc i doświadczanie różnych kultur, szczególnie jeśli opóźnienie jest nadmierne. Dlatego Parlament Europejski zażądał odszkodowania za ich świadczenie może naprawić przynajmniej niektóre z niedogodności spowodowane przez ich operatora.

Podróżując na przydział pracy, na spotkanie biznesowe lub spędzić wymarzone wakacje ... jesteśmy wszyscy kwalifikują się do odszkodowania, gdy Lot przybył z opóźnieniem przekraczającym trzy godziny bez występowania siła wyższa (pogoda, strajk na lotnisku, ...)

Odwołany pasażerowie

Głównymi przyczynami odwołania lotu są zła pogoda, strajk personelu lotniska, załoga lotnicza i awarie sprzętu.

Rzeczywiście, istnieją przypadki, które nie uległy uszkodzeniu z powodu szczególnych warunkach, które są pokryte przez rozporządzenia nr 261/2004. Prawo europejskie nie przewiduje rekompensaty, gdy lot jest opóźniony, pod warunkiem wygląd śniegu lub lodu na drodze startowej ...

Overbooking

Ze względu na rozprzestrzenianie przepełniony lotów w różnych lotniskach w Europie i innych krajów z innych kontynentów, Parlament Europejski postanowił ustanowić przepis, który pozwala na ochronę praw pasażerów linii lotniczych przeciwko tej praktyce, w tym kluczu podróżni klasy ekonomicznej.

Overbooking może wpłynąć na Twoją podróż, ponieważ może generować pieniądze dla Twojego zysku.
Roszczenie odszkodowawcze? Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić dane rezerwacji w formularzu i przesłać je do ekspertów prawnych, którzy mogą nadzorować twój plik.

Utracone polaczenia

Lot z dwoma trasami, zakłócony opóźnieniem spowodowanym przez Pegasus przed pierwszym odlotem? Zwykle kończy się brakiem jego drugiego samolotu i brakuje mu jego korespondencji.

Jeśli żaden lot wymiana była oferowana do trzech godzin podróżujących po starcie czasu zaplanowanego na drugim związku, ma pełne prawo do dochodzenia odszkodowania do swojej firmy.

2 thoughts on “Pegasus Airlines

  1. Our charter flight has been delayed without any information of giving a reason this situation.

  2. Posiadam potwierdzoną rezerwację ,zaplaconą ale nie otrzymalam biletu..My booking is confirmed ,reservacion nr 4908385018 confirmation nr KHR 9G9 fly PEGASUS 623 Hurghada-Istambul 01.40
    Istambul-Berlin SXF 10.40 fly Pegasus 979.Buking is confirmed ,bud DONT SEND ME TICKET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *