Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Norwegian air shuttle

Norwegian, norweski gigant lotniczy obsługuje nie mniej niż sto miejsc docelowych na całym świecie. Dotyczy to głównie tanich lotów, które zapewniają im połączenia z różnymi węzłami w Europie, w tym z Oslo-Gardemoen.

Ponieważ Norwegia jest państwem członkowskim Unii Europejskiej, wszystkie loty obsługiwane przez linie lotnicze, które cierpią z powodu opóźnień lub nadkompletu, dają dostęp do odszkodowania.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez parlament Unii Europejskiej na mocy rozporządzenia CE261 / 2004, podróżni, którzy są ofiarami szkód (spowodowanych przez Norwegian Air Shuttle), mogą otrzymać odszkodowanie w wysokości do 600 EUR.

Specjaliści od odszkodowań dla ofiar oferują ci ich usługi

Obecnie gabinety są poświęcone obronie pasażerów, którzy są ofiarami niedogodności spowodowanych przez niepokoje spowodowane przez ich operatora obrazem opóźnień i odwołanych lotów.

Eksperci prawni są do Twojej dyspozycji, aby bronić twoich praw, udzielając pełnego odszkodowania, gdy jesteś zaangażowany w szkodę wyrządzoną przez powietrze wizerunkowi anulowania lub nadpisania rezerwacji lotu.

Czy ustalony lub zmienny dodatek wyrównawczy

Nie, naprawialna kompensacja nie jest stała, zmienia się zależnie od ścieżki (odległości):

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienie lotu

Liczba osób korzystających z samolotu rośnie każdego roku, ponieważ liczba pasażerów dotkniętych opóźnieniami wciąż wzrasta.

Samolot wyskoczył z lotniska z opóźnieniem wynoszącym kilka minut lub kilka godzin. Ze względu na wzrost ruchu na lotniskach, szczególnie w sezonie letnim, kiedy turyści lecą do różnych niebiańskich miejsc, gdzie liczą na niezapomniane wakacje, kilka lotów doświadcza nadmiernych opóźnień codziennie przed ich przyjazdem. odejście.

Niestety, plany podróży mogą szybko ulec zmianie, gdy podróżni zostaną poinformowani za pośrednictwem billboardów, że ich lot nie wystartuje po czterech lub pięciu godzinach ... są loty z opóźnieniem!
Zgodnie z europejskim rozporządzeniem dotyczącym ochrony pasażerów linii lotniczych (pasażerów), opóźnienie lotu o trzy godziny jest wystarczające, aby ubiegać się o odszkodowanie u swojego przewoźnika.

Nieplanowane anulowanie

Zakupione bilety, zapakowane torby, odprawa i jego karta pokładowa jest już w kieszeni, ... pasażer wciąż jest zagrożony nie podróżowaniem, ponieważ tak długo planował.

Podróżni są teraz konfrontowani w dowolnym momencie, strajki lub awarie techniczne powodujące odwołanie podróży. Z drugiej strony, mimo że stara się kontrolować tę sytuację (oferując wściekłym podróżnym przekąski, kanapki i napoje orzeźwiające), linia lotnicza nigdy nie informuje ich o prawie do odszkodowania, na wypadek gdyby utknęli lotnisko na trzy godziny.

Overbooking

Aby nie startować z pustymi miejscami, linie lotnicze sprzedają dodatkowe bilety lotnicze. Przewoźnicy lotniczy przewidują nieobecność niektórych pasażerów przy odprawie, dlatego starają się sprzedać dodatkowe bilety lotnicze.

Jednak sytuacja może się nasilić, gdy żaden pasażer nie opuści lotu. Przewoźnik lotniczy jest zmuszony odmówić niektórym pasażerom, którzy zarejestrowali swoje loty w ostatniej chwili, ponieważ nie ma dla nich więcej miejsc. Nazywano to lotem o zawyżonych liczbach, powodującym odszkodowanie.

Utracono polaczenie

Pasażerowie, którzy spóźnili się na swoją korespondencję, mają prawo do odszkodowania, a ci ostatni muszą je zapłacić.

Nieodebrane mecze są wyrównane. Wystarczy upewnić się, że norweska firma nie została skierowana główną siłę, która była przyczyną zakłócenia jego odlotem ponieważ (pogody lub koszulkę, ...) bo jeśli jest to przypadku, dostęp do rekompensaty pieniężnej staje się niemożliwy.

1 thought on “Norwegian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *