Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Finnair

Linie Finnair, pierwsze linie lotnicze w Finlandii, które zostały zatwierdzone w 1923 roku, obsługują obecnie ponad dwustu dwudziestu celów, w tym sto pięćdziesiąt podróży w samej tylko Europie.

Niektóre loty obsługiwane przez tę spółkę europejską mogą zostać przekierowane z powodu awarii silnika, ponieważ mogą być opóźnione, anulowane lub zawyżone, ... W takich sytuacjach operator europejski i narażony na kary.

Bronić prawników? jego duży krok w kierunku odszkodowania ...

Kancelarie prawnicze zostały otwarte od czasu ustanowienia ustawy nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady. Są absolwentami odszkodowań za szkody moralne, które mogą napotkać pasażerowie na lotnisku.

Prawni eksperci pracujący głównie przy naprawie różnych niedogodności, jakich doświadczyłeś na lotnisku, w tym opóźnień i overbookingu, ...

Rola jej prawników nie ogranicza się do pomocy ofiarom w procesie dochodzenia roszczeń, ale do ich zastąpienia w konstytucji ich sprawy i obrony ich interesów.

Naprawialna kompensacja? Ile euro mogę uzyskać?

Aby odkryć kwotę swojego odszkodowania, wystarczy obliczyć odległość, którą przebył jego samolot przed lądowaniem na lotnisku:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnij, nie rezygnuj ze swoich praw

Twój samolot się spóźnia? Aby uniknąć odszkodowania, przewoźnik lotniczy może domagać się wyjątkowych okoliczności zwalniających go z obowiązku wypłaty odszkodowania.

Należy jednak pamiętać, że jesteś chroniony przez solidne rozliczenie, które przewiduje rekompensatę pieniężną.

Podróżujesz z Finnair? Ta fińska linia lotnicza ma siedzibę główną w jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej, co oznacza, że ​​przysługuje ci odszkodowanie, nawet jeśli lecisz z Afryki lub Azji (poza Europą).

Pozostaje tylko potwierdzić, że skumulowane opóźnienie w twoim związku nie było spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi, strajkiem personelu lotniska lub uderzeniem ptaków, ... ponieważ są one uważane za główne siły, dlatego też zgodnie z przepisami europejskimi nie jesteś uważany za ofiarę, a w konsekwencji nie możesz otrzymać rekompensaty.

Utracono polaczenie

Z uwagi na konieczność odprawy lotniczej i odprawy bezpieczeństwa na lotnisku, pasażer może nie zdążyć na połączenie łączące jego miejsce docelowe z międzylądowaniem.

Po nieudanym międzylądowaniu podróżni muszą czasami zostać znacznie opóźnieni, zanim będą mogli wybrać się na następny lot obsługujący miejsce docelowe.

Jeżeli samolot przybywa na lotnisko trzy godziny późno, pasażerowie, których to dotyczy, mają możliwość otrzymania kieszonkowego w granicach 250 EUR - 600 EUR.

Anulowanie

Ze względu na strajk PNC, problem mechaniczny pojawiający się w czasie odlotu ... Twój lot może zostać odwołany.

W tak złych warunkach właściwy przewoźnik oferuje posiłki i napoje oprócz miejsca, w którym można czasowo zatrzymać, czas, w którym planuje inny lot.

Chociaż są karani przez prawo UE, przewoźnicy dokładają wszelkich starań, aby uniknąć rekompensaty, do której jesteś uprawniony.

Overbooking

Nadpisanie rezerwacji zostało wykonane przez operatora, który zmusił Cię do opuszczenia samolotu? Niezależnie od tego, czy zostałeś wypchnięty z samolotu, czy też zdecydowałeś się dobrowolnie odejść, nie robiąc hałasu, to nic nie zmienia, twoja firma musi nie tylko odebrać cię na lotnisku, ale także przyznać ci odszkodowanie.

Na lotnisku czekanie jest kompensowane. Warunki dostępu do rekompensaty są jasne. Wystarczy zgromadzić na lotnisku ponad trzy godziny, aby móc z niego skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *