Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc to firma, która od początku była zaangażowana w obsługę tanich lotów. Posiada cztery węzły, z których łączy sto dwóch lokalizacji na całym świecie, w tym 45 europejskich.

Wiedząc, że ma on siedzibę w kraju afrykańskim, loty obsługiwane przez AAM, które cierpią z powodu opóźnień / odwołań, spełniają kryteria rekompensaty, pod warunkiem że ich odlot ma miejsce w Europie (UE).

Pozwól prawnikowi zająć się negocjowaniem Twojego wynagrodzenia:

Obawiasz się kontaktu z prawnikiem, ponieważ uważasz, że ta usługa może cię kosztować? Nie ma już znaczenia, że martwisz się opłatami za plik, ponieważ eksperci prawni mogą skutecznie zająć się twoimi aktami i bronić twoich interesów określonych w europejskim orzecznictwie, bez zobowiązania zapłaty.

Niezależnie od tego, czy twoja szkoda powstała w wyniku opóźnienia lotu, odwołania lub nadmiaru rezerwacji, eksperci prawni, którzy nie pozostawiają miejsca na błędy lub niedokładności, oferują swoją usługę obronną.

Jaka jest kwota rekompensaty, którą można otrzymać w razie niedogodności?

Rzeczywiście, wartość odszkodowania może się zmienić w zależności od odległości lotu:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Odwolany lot

Twój samolot Air Arabia Maroc lądował? Może to być spowodowane awarią silnika lub eksplozją turbiny powodującą wyłączenie reaktora.

Pomimo tego prawa do odszkodowania, firma nie szczędzi wysiłków, aby ukryć prawdę, sprawiając, że pasażerowie uważają, że odwołanie lotu wynika z wyjątkowych okoliczności, niemożliwych do kontrolowania.

W takiej sytuacji przewoźnik musi cię zrekompensować, wiedząc, że jest to jedyny sposób, w jaki twoje moralne niedogodności mogą zostać naprawione.

Opózniony lot

Parlament Europejski mówi, że europejskie linie lotnicze lub obsługujące loty na terenie UE są zobowiązane do przestrzegania praw pasażerów linii lotniczych. Oznacza to, że w przypadku opóźnienia nie mogą wywiązać się z obowiązków:

- Opóźnienie 2 godzin: Zająć pasażerów opuszczonych na lotnisku (karmić ich i pomagać im),
- Opóźnienie 3 godzin: wypłacić odszkodowanie podróżnym.

Overbooking

Odmowa przyjęcia na pokład z powodu overbooking w Air Arabia Maroko? Jest to częste zjawisko w branży lotniczej.

Zapewniając późne przybycie niektórych pasażerów z innego lotniska, firma sprzedaje dodatkowe bilety lotnicze w celu zwiększenia zysków przy każdym locie. Jednak czasami obliczenia są złe. Wszyscy pasażerowie z biletem lotniczym przedstawiają się na pokładzie. Przewoźnik jest zmuszony do pojawienia się problemu nadwyżek pasażerów. Aby go rozwiązać, niektórzy podróżujący muszą zostać ewakuowani z samolotu za zgodą lub bez ich zgody.

Pasażerami, którzy przekroczyli dozwolony limit, są ci, którzy zmuszeni są opuścić swój samolot. Dobrowolnie wybrani przez swojego operatora, mają prawo do rekompensaty pieniężnej, obliczonej na podstawie odległości kilometrowej lotu.

Utracono polaczenie
Czy właśnie przyjechałeś z Paryża i właśnie odkryłeś, że twoje połączenie z Madrytem zostało odwołane? Mogłeś mieć problemy z połknięciem tej złej wiadomości, ale twój samolot wystartował bez ciebie!

Opóźnienie wysłano na swój pierwszy lot z winy przewoźnika marokańskiego? To on spowodował twoją niedogodność, więc to on musi zadbać o twoje odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *