Zażądaj odszkodowania za odniesione obrażenia w Air Algérie

Air Algérie, pierwsza linia lotnicza w kraju Maghrebu i jeden z głównych operatorów na czarnym kontynencie, obsługuje ponad siedemdziesiąt destynacji w czterech zakątkach świata, obsługując flotę pięćdziesięciu sześciu nowoczesnych samolotów.

Prawnicy są do Twojej dyspozycji, aby Cię bronić ... Skontaktuj się z nimi online

Air Lot Algieria opóźniony, opóźniony lub wydalony z samolotu z powodu overbooking? Eksperci prawni gotowi są do interweniowania w postępowaniach o roszczenia i bronią twoich interesów z różnymi liniami lotniczymi działającymi w Europie, optymalizując dla ciebie kwotę rekompensaty, do której jesteś uprawniony.

Wypełnij powyższy formularz elektroniczny i otrzymaj powiadomienie, gdy tylko doradcy firmy zweryfikują twoje uprawnienia do odszkodowania.

Oceń swoją kontuzję? Jak to zrobiono?

Odpowiedź: Należy jedynie obliczyć liczbę kilometrów przebytych przez jego samolot, a następnie porównać je z tymi o następującej skali:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Odbierz prawa, wypełniając poniższy formularz (po angielsku):

Opóźnienia samolotów

Kiedy wybieramy podróż samolotem, jesteśmy narażeni na wiele uprzedzeń, które mogą utrudniać sprawne działanie rzeczy. Istnieje ryzyko denerwujących opóźnień powodujących chaos na lotnisku.

Odjazdy, które są przesunięte o kilka minut, nie są naprawialne w przeciwieństwie do opóźnionych o kilka godzin.

Linie lotnicze mają możliwość opóźnienia startów najpóźniej dwie godziny i pięćdziesiąt dziewięć minut, w przeciwnym razie napotkają one surowe kary pieniężne, które muszą zostać zapłacone w formie rekompensaty wypłacanej pasażerom.

Anulowani pasażerowie

Lot odwołany przez Air Algierię na kilka chwil przed planowanym startem? Tekst, który został poddany pod głosowanie na zgromadzeniu Parlamentu Europejskiego, przewidujący obowiązek zaoferowania pasażerom kolejnego lotu przed upływem trzech godzin, w przeciwnym razie niedogodności tej nie można naprawić jedynie płacąc kompensacja.

Szkoląc się z gniewem pasażerów, odwołanie musi zostać naprawione przez przewoźnika lotniczego. Rekompensatę zapewnia Ustawa nr 261/2004 na rzecz pasażerów, którzy nie mogli zabrać swojego samolotu z powodu braku załogi lotniczej lub strajku spowodowanego przez pilotów, ...

Utracono polaczenie

Aby latać do dowolnego miejsca, czasami trzeba odbyć lot z bliską korespondencją, ponieważ oszczędza pieniądze lub po prostu dlatego, że nie mamy innego wyboru.

Uzyskać lekarstwo na podobny uraz doznany? Rzeczywiście, nieodebrane połączenia powodują opóźnienia w dniu przyjazdu, powodują rekompensatę pieniężną.

Overbooking

Zarabianie pieniędzy z overbookingu przez Air Algérie? To nie jest kłamstwo, ale raczej prawo, którego wielu pasażerów nie odważy się bronić.

Wykorzystaj tę szkodę? Masz prawo żądać odszkodowania od swojego operatora, a jego obowiązkiem jest odpowiedzieć na twoją prośbę.

Aby zostać naprawione zgodnie z przepisami zawartymi w tekście praw konsumenta, odszkodowanie oferowane ofierze musi być obliczane zgodnie z odległością, którą trzeba pokonać, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *